Báseň o slunci
litografie, 27,3 x 21,6 cm, sign. PD Halla , pasparta, č. 32/100
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268076
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 21:18
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids