Báseň o slunci
litografie, 27,3 x 21,6 cm, sign. PD Halla , pasparta, č. 32/100
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268076
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 21:18
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu