Zátiší s broskvemi
olej, překližka , 23,5 x 32 cm, sign. PD T. Pchálek , rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268062
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:34
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)