Masopust
akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268056
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:46
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)