Zima
olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268054
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:08
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu