Český Krumlov
litografie, 18,8 x 39,8 cm, sign. PD Coufal, pasparrta, povinný výtisk
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268046
Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:30
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids