Manželské mravy
litografie, 24 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír
ID: 268044
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:53
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)