Manželské mravy
litografie, 24 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268041
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:56
Current price: 585 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids