Manželské mravy
litografie, 24 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 268041
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:56
Aktuální cena: 585 CZK (25 €)