Vyznání víry
litografie, 20,5 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268037
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:46
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids