Vyznání víry
litografie, 20,5 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 268037
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:46
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)