Koupel
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268036
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:45
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids