Koupel
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 268036
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:45
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)