Porušení důvěry
litografie, 21 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 268035
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:50
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu