Už tam nejdu!
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268034
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:43
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids