Už tam nejdu!
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 268034
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:43
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu