Šmíráci
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268031
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:43
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids