Na plovárně
litografie, 21,5 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 268030
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:39
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)