U baru
litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268029
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:41
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids