U baru
litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 268029
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:41
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)