Dnešní filantropové
litografie, 24 x 20,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268024
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:33
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids