Dnešní filantropové
litografie, 24 x 20,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře
ID: 268024
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:33
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu