Výlet do Číny
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268023
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:32
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids