Pařížské typy
litografie, 17 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268021
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:33
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids