Náčrt pořízený v divadle
litografie, 23 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268020
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:29
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids