Na lovu
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, při okrajích poškozený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268019
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:28
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids