Na lovu
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, při okrajích poškozený papír
ID: 268019
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu