Bakalářský den
litografie, 25 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268018
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:27
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids