Všechno, co chceme
litografie, 27,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268017
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids