Přátelé
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268016
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:25
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids