Přátelé
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
ID: 268016
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:25
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu