Rakouský císař a Pruský král se rozhodli bojovat novými zbraněmi
litografie, 20 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, při okraji roztržený papír
ID: 268014
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu