Complet ! ...
litografie, 23 x 27 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268010
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:19
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids