Complet ! ...
litografie, 23 x 27 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
ID: 268010
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:19
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu