Pařížské emoce
litografie, 24 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný, přeložený papír
ID: 268008
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:17
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu