Šok v Salóně
litografie, 23 x 20,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268006
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:18
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids