Rozmluva
litografie, 25,5 x 19,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268004
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:13
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids