Svede ji, nebo nesvede?
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře
ID: 268000
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)