První cena za růst - Prusko
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
ID: 267999
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:08
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)