Zábava, která nikdy nevyjde z módy
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Petit Journal Pour Rire
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267994
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:03
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids