Zábava, která nikdy nevyjde z módy
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Petit Journal Pour Rire
ID: 267994
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:03
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu