Provazochodkyně
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Journal Amusant
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267993
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:02
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids