Jedlíci ústřic
litografie, 23 x 23 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267991
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids