PF
akvarel, tužka, papír, 1994, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD M. Šerý, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267989
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 15:57
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids