Nokturno
olej, plátno, 61 x 41 cm
ID: 267988
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2023 16:30
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
olej, plátno, 61 x 41 cm
ID: 267988