Adam a Eva u stromu moudrosti
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris
žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
ID: 267912
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:33
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)