Cirkus ´82
litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 267858
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2023 18:35
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids