Cirkus ´82
litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů
ID: 267858
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:35
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)