Kniha výkřiků
litografie, 1986, 15,3 x 13 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, LH Originální tisk litografie /1986 /28/5, PH Oldřich Kulhánek / A00226/Q34/.
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 267837
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:24
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu