Jan Werich
olej, plátno, kombinovaná technika, 50,5 x 70 cm, monogr. PD MM, klínový rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267814
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:04
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu